HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


TE HOGYAN CSINÁLOD? TUDÁSMEGOSZTÓ MŰHELY PEDAGÓGUSOKNAK

INCLUSION4SCHOOLS

Intézményünkben 2023. november 16-án az Inclusion4Schools projekt szervezésében került megrendezésre a pedagógusoknak szóló Tudásmegosztó Műhely. Az Inclusion4Schoolsnál úgy gondolják, hogy ahhoz, hogy a tanulás-tanítás sikeres legyen kemény munkára és kreatív ötletekre, jó megoldásokra is szükség van. Ez a műhely jó lehetőséget teremtett arra, hogy a hátrányos helyzetű diákok oktatásával foglalkozó szakembereket összehozza egy helyre. A műhelyfoglalkozás keretében lehetőség nyílt az együtt gondolkodásra, a tapasztatok megosztására, a pozitív megerősítésre, a tudásmegosztásra.

Előadók:
1. Kocsis Andrea, tanító, Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola: LEGO-program. Kompetenciafejlesztés játékosan
2. Hajdu Zsolt, intézményvezető, Iránytű Tanoda – Ibrány: Élmények tanodája
3. Mészárosné Vékony Ida, óvodavezető, Taktakenézi Bóbita Óvoda és Konyha: A projektmódszer mint új tanulásszervezési módszer az óvodában.
4. Rusznák Józsefné, Jelenlétpont vezető, Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület: FETE Jelenlét Program. A jelenlét program küldetése, célja.