HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


ÖSSZHANGBAN A TERMÉSZETTEL

„Ha valaha az életben bánatos leszel, mindig menj ki egy közeli erdőbe és minden fában, minden bokorban, minden növényben és állatban érezni fogod Isten jóságát és mindenhatóságát.”

A héten ünnepeltük a víz és az erdők világnapját!

Reggel rádió műsorral köszöntötték a diákönkormányzat tagjai a két jeles napot. Napközben tavaszi fákat, a víz körforgását rajzolták meg a gyerekek. Voltak, akik akváriumot készítettek vagy legóból tervezték meg az erdőt.
Körbe táncoltuk az iskola legnagyobb fáját és meglocsoltuk a legkisebbet. Az iskola udvarát végigjárva, feltérképezték a gyerekek az iskola valamennyi fáját, s 41 darabot számoltak meg, s rajzolták be a térképre.
Mi így ünnepeltük e jeles napokat!