HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


KÖRZETI PETŐFI-KUPA TEREMLABDARÚGÓ VERSENY ISKOLÁNKBAN

Teremlabdarúgó tornánk már több éves hagyomány a Taktaköz iskolái között. Az éven 5 iskola csapata mérte össze tudását: Taktaharkány, Prügy, Legyesbénye, Szerencs Bolyai és Taktakenéz.

A labdarúgás a fiatalok egyik kedvelt sportja. Iskolánkban már nemcsak a fiúk, hanem a lányok is szívesen játsszák. A foci legtöbbször sikerélményhez juttatja diákjainkat, de a mozgás megszerettetése az elsődleges cél. Ez nem csak az egészség miatt fontos, hanem azért is, mert a helyes mozgás révén a tanulási képességek is könnyebben fejlődnek.

A kiírás szerint a Petőfi-vándorkupát 3-szor kell megnyerni egy iskolának, s akkor végleg nála marad. Mi már büszkélkedhetünk egy ilyen kupával. Most is keményen harcoltunk érte, s meg is lett az eredménye: a kupa immáron másodszor nálunk maradt. SZÉP VOLT FIÚK!
GRATULÁLUNK! Jövőre újból találkozunk és összemérjük tudásunkat!