HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


„KÖNYVBEN A TERMÉSZET” – KÖNYVTÁRI FOGLALKOZÁS

Az elmúlt napokban iskolánk könyvtárában „Könyvben a természet” című foglalkozásokon vehettek részt az alsó tagozatos tanulóink, ahol a természet volt a központi téma. Ezen a programon a gyerekek azokat a könyveket forgathatták kezeikben, melyekben a növények és az állatok élővilágáról, a természet kincseiről, építményeiről olvashattak, tanulhattak új ismereteket és nézegethettek csodálatos képeket, illusztrációkat.

A foglalkozáson tanulóink beszámoltak társaiknak arról, hogy mi volt számukra az a legérdekesebb információ, amit ezekből a könyvekből tanulhattak és amiről eddig még nem hallottak. Programunk végén az egyik könyvhöz minden tanuló illusztrációt is készített, melyet örömmel mutattak meg a többieknek.

A gyerekek jól érezték magukat ezeken a foglalkozásokon és ígérték, hogy ezután gyakrabban fogják látogatni könyvtárunkat és kölcsönöznek majd könyveket.