HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


IGÉNYELHETŐ A KAJLA 7 HATÁRBAN CSALÁDI ALBUM

A Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány és a Magyar Turisztikai Ügynökség támogatásával 50 ezer példányban megjelent album a történelmi Magyarország területét dolgozza fel. Kajla a hét szomszédos állam területén összesen 40 helyszínt keres fel, amelyek régen Magyarországhoz tartoztak és napjainkban is élnek ott magyarok.

A könyvtári példányokat a gyerekek szívesen forgatják. Az album különlegessége, hogy a történelmi Magyarország területét mutatja be a gyermekeknek a mesevilág és a valóság ötvözésével. Az albumban található rajzolt nevezetességek a valóságban is léteznek, a gyermekek a kiadvány segítségével megismerhetik azokat.

A kemény borítóval ellátott, 100 oldalas Kajla 7 határban családi album nagyszerű ajándék lehet az egész család számára. Az albumot a kajla7hatarban.hu oldalon lehet igényelni és 50 magyarországi helyszínen vehető át.