Beiratkozás a 2026/2027. tanévre
A Digitális Jólét Program szervezésében 2021.03.22-én első alkalommal került megrendezésre a Digitális Fogyasztóvédelem Szakmai Napja. Az esemény fő célja az volt, hogy bemutathassa a digitális fogyasztóvédelem területén elért legfőbb eredményeket, jövőbeni lehetőségeket és kérdéseket fogalmazzon meg. A digitalizált megoldások a fogyasztók számára rendkívül előnyösek, de sok új kihívást is magukban hordoznak. Ezekre az újfajta kihívásokra próbált válaszokat adni a konferencia programja, annak érdekében, hogy a fogyasztók részére egy hatékony és gyors jogvédelem álljon rendelkezésre.
A meghívott előadók bemutatták a tapasztalataikat, és gyakorlati tudnivalókkal segítették az érdeklődőket. Mivel iskolánk rendelkezik a Fogyasztóvédelmi tudatosságra nevelő iskola címmel, így Molnár Tiborné intézményvezető is regisztrált a szakmai nap programjára.
A szakmai napon a következő témákban hangzottak el előadások:
A legérdekesebb témákról a tavaszi nevelési értekezlet alkalmával az intézményvezető tájékoztatni fogja a nevelőtestületet.