HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


ÉNEKELJ AZ ERDŐBEN! – III. ERDEI DALOS TALÁLKOZÓ

„Az éneklés az egyik legtisztább és legerősebb energiaforrás. Olyan erőt hordoz magában, mint a tavasz, ami felébreszti a természet erőit. A hangok aktiválják az életerőt és harmóniát teremtenek. /Marco Pogacnik/

Intézményünk a Fák és Madarak Napja alkalmából csatlakozott az „Énekelj az Erdőben!” elnevezésű országos kezdeményezéshez, melynek célja, hogy mindenki a saját otthona közelében, az erdőben, intézmény udvaron vagy akár a közeli parkban énekeljen 2024. május 10-én. Mi ezt diákjainkkal együtt örömmel tettük!

Alsó tagozatos tanulóink a Tavaszi szél vizet áraszt című népdalt énekelték el. A felsős diákok pedig az Erdő, erdő, erdő kezdetű magyar népdalt dalolták el közösen.

Napjainkban az erdő és a madarak védelme kiemelten fontos mindannyiunk számára. Az „Énekelj az Erdőben!” program az éneklés szárnyaló örömével kapcsolja össze az embereket a természettel.