HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


DIÁKOLIMPIA – KIS ISKOLÁK SPORTVERSENYE – LABDARÚGÁS

Iskolánk III. és IV. korcsoportos focistái 2024. május 2-án Csobajon vettek részt a Diákolimpia  keretei között a Kis Iskolák Sportversenye Labdarúgás kategóriában megrendezett labdarúgó tornán. A gyerekeknek itt lehetőségük nyílt arra, hogy a mérkőzések során számot adjanak technikai és taktikai tudásukról, fittségükről, állóképességükről. Ügyes focistáink most is bizonyították tehetségüket, sikerült megszerezniük az első helyet, így a legszebben csillogó éremmel, az arannyal térhettek haza.

A focicsapat tagjai:

Balog Gyula József 7. oszt.

Budai Brájen 7. oszt.

Erdei-Nagy Viktor 7. oszt.

Farkas Dominik 7. oszt.

Lakatos Norbert 7. oszt.

Ruszó Béla Renátó 7. oszt.

Kiss Rikárdó Junior 8. oszt.

Vadász Adrián Ronáldó 8. oszt.

Szívből gratulálunk a szép eredményhez a focicsapatnak és edzőjüknek, Halász Tamásnak!