Beiratkozás a 2026/2027. tanévre
Gyógynövény-napokat tartottunk az iskolában
Jön a tél, jönnek a vírusok, gyakoribbak a megbetegedések. Elsősorban az immunrendszert erősítő növényekre szerettük volna a gyerekek figyelmét felhívni. 5 immunerősítő gyógynövényről gyűjtöttük össze az információkat. Figyelemfelhívó plakátokat, rajzokat készítettek a gyerekek az 5 vitaminforrás fontosságáról. Valamennyit meg is kóstolták és ötletet kaptak a fogyasztásukkal kapcsolatban.
Mindenkinek ajánljuk ezeket a gyógynövényeket, akik fel szeretnék vértezni szervezetüket a vírusok ellen.
JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!