HAT-KP-01-2022/1-001557
Határtalanul Pályázat hetedikeseknek
Prügyiek és taktakenéziek Erdélyben
Megvalósítás időszaka: 2023.03.27. - 2023.04.01.
Elnyert támogatási összeg: 4.192.800 Ft,
azaz Négymillió-egyszázkilencvenkettőezer-nyolcszáz Ft

Határtalanul pályázat logója


Már csak 2 nap, és itt a gyereknap!

A nemzetközi gyermeknapot a világ számos országában megünneplik, az év legkülönbözőbb napjain. Magyarországon minden év május utolsó vasárnapja a gyereknap. Sajnos, most nem ünnepelhetünk együtt! Online gyereknapok lesznek országszerte. Figyeljétek a netet és keressétek a digitális programokat!

Amit mi ajánlunk, az az online bábszínház!

Az ország 13 bábszínháza május 31-én egész napos online programsorozattal készül.

Reggel 8.30-tól este 21 óráig egy virtuális körhinta repít majd benneteket előadásról előadásra.

A hinta indulását jelző csengő tizenháromszor szólal meg, ennyi bábszínház játszik nektek ugyanis ezen az ünnepi napon. A mérföldjáró csizmát sem kell felhúznotok ahhoz, hogy 13 óra leforgása alatt bejárjátok az országot. Elég, ha az előadás előtti kisfilmet megnézitek, és máris Szombathelyen, vagy az ország másik pontján, Miskolcon vagytok.

Az előadásokat ezen a csatornán nézhetitek meg:

https://www.youtube.com/channel/UCcaZPtxtQKJDTW_95kQFYcQ

Részletes program a Pörögj velünk! facebook oldalon és a bábszínházak facebook és weboldalain.

LEGYEN SZÉP GYEREKNAPOTOK!