TAVASZI SZAKMAI NAP A TAKTAKENÉZI ISKOLÁBAN

VÉGZETTSÉG NÉLKÜLI ISKOLAELHAGYÁS – LEMORZSOLÓDÁS.

A köznevelés rendszerében többféle fogalom használatos a tanuló iskolai sikertelenségével összefüggésben. Mindegy hogyan nevezzük, az a fontos, hogy ezt a problémát az iskola egységként közelítse meg. Az iskola pedagógusainak, a tanulóknak és családjaiknak egységesen, összehangoltan és egymással együttműködve kell cselekednie, továbbá szoros együttműködést kell folytatnia az iskolán kívüli érdekelt felekkel és a tágabb közösséggel is, hogy minden gyermek sikeresen fejezze be azt az iskolát, melyet elkezdett. 

SZAKMAI NAPUNK témájaként ezt a problémát tűztük mi is napirendre. Négy iskola pedagógusai és az Oktatási Hivatal mentora is részt vett a műhelymunkánkon, melynek célja és egyben iskolánk célja is a jövőre tekintve, hogy tanulóink szeressenek iskolába járni, érjék őket sikerek, legyen végzettségük! MI EGYETLEN GYEREKRŐL SEM MONDUNK LE!!

 

 

Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola
Minden jog fenntartva
Copyright