NÉLKÜLETEK ÜRES AZ ISKOLA

Március 16-tól a koronavírus-járvány miatt áttértünk a digitális oktatásra. Nagyon sokan komolyan veszitek a munkát, s szép eredményeket produkáltok. Vannak, akiket nógatni kell, de ez így működött a digitális oktatás előtt is. Tudnotok kell, hogy a teljesítményetek most is folyamatosan értékelve van, s beszámít az év végi jegybe! Köszönjük a szülők lelkes munkáját is! Nélkülük - különösen az alsós osztályokban - nem működne a távoktatás.

Mindezek ellenére mégis csak az az igazság, hogy NÉLKÜLETEK ÜRES AZ ISKOLA!

Az udvaron a hatalmas nyárfa szórja a pihéit, de nincs, aki bosszankodjon rajta. A folyosók konganak az ürességtől, semmi lárma. Az osztálytermek tiszták, nincs lakójuk. A tornateremben a labdák árválkodva várják, hogy valaki használja már őket!

NEKTEK VAJON HIÁNYZIK AZ ISKOLA?

 

Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola
Minden jog fenntartva
Copyright