AZ EIFFELBEN JÁRTUNK

Sajnos, nem Párizsban, hanem Budapesten, de így is nagy élmény volt!

 

A Lázár Ervin Program keretében a 8. osztályosok egy "operakoktélra" lettek hivatalosak, hogy színházi élményekkel gazdagodjanak.

Mivel az Operaház felújítás alatt áll, az előadások az Erkel Színházban vagy az Eiffel műhelyházban kerülnek megrendezésre. Mi az utóbbiban voltunk, ahol nemcsak operát néztünk, de egy kicsit a függöny mögé is bepillanthattunk.

 

Az Eiffel Műhelyház nem rég nyitotta meg kapuit a közönség előtt.  Az Magyar Állami Operaház új játszóhelye és látogatóközpontja Kőbányán, az egykori MÁV Északi Járműjavító felújított dízelcsarnokában található. Az Opera kamaraszínházaként a kortárs operák, modern balettek, valamint a kísérletező, és összművészeti előadások otthona kíván lenni.

 

Örülünk, hogy mi már jártunk itt!

 

Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola
Minden jog fenntartva
Copyright